Молодому виноградівцю потрібна термінова допомога (відео)

листопада 27 / 2018
Молодому виноградівцю потрібна термінова допомога (відео)

25-річний юнак – інвалід дитинства з Виноградова потребує фінансової допомоги. Лікарі діагностували у молодого хлопця лейкоз (рак крові). Ціна життя – 8 000 євро і лікувати потрібно за кордоном. Таких грошей родина з Виноградова не має. І просить про допомогу небайдужих до їхнього горя людей.

Про страшний діагноз 25-річний Юрій дізнався випадково. Лікувався у травматологічному відділенні, результати аналізів виявилися невтішними. Виноградівські лікарі вирішили відправити юнака для обстеження в Ужгородську обласну лікарню. Після пункції підтвердили діагноз: лейкоз – рак крові…

Юрій – інвалід з дитинства. Під час народження через халатність лікарів у новонародженого сталася пологова травма. В подальшому пухлина в голові вплинула на опорно-руховий апарат. І він став інвалідом ІІІ групи.

Лікування дороговартісне. Тож батько Юрія пішов на заробітки у Чехію, а мати не може ніде працювати, бо ще опікується своїм рідним братом, який також інвалід першої групи і страждає на епілепсію.

Коментувати стан молодого хлопця медичний персонал терапевтичного відділення Виноградівської лікарні нам не забажав. На момент зйомок у лікарні, а це були вихідні, черговий лікар приймального відділення зажадав офіційного запиту на адресу лікувальної установи.

Людська небайдужість родині Січ з Виноградова стане в нагоді. Вбита горем мама проситьлюдей врятувати життя її сина.

Кошти можете надсилати на рахунок:

Номер картки: Приват Банк: 5457-0822-3598-0245
(отримувач Січ Світлана Андріївна – мама)
тел. 050-615-11-01.
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...Залишити Коментар