Закарпатська поліція виявила за добу 5 п’яних водіїв

листопада 25 / 2018
Закарпатська поліція виявила за добу 5 п’яних водіїв

У селі Нересниця Тячівського району працівники групи реагування патрульної поліції зупинили для перевірки автомобіль марки «Volkswagen Pаssаt» іноземної реєстрації, який виконував незрозумілі маневри. За кермом автомобіля перебував житель села Вільхівці, який не мав водійського посвідчення і був у стані алкогольного сп’яніння. Від проходження медосвідування він відмовився, про що правоохоронці в присутності двох свідків склали відповідний адмінпротокол, вилучили водійське посвідчення та відсторонили водія від керування.

У Хусті працівники групи реагування патрульної поліції зупинили вночі автомобіль марки «Аudі Q5» іноземної реєстрації, який виконував незрозумілі маневри. Керував позашляховиком житель села Золотарево в стані алкогольного сп’яніння. Від проходження медосвідування він відмовився, про що правоохоронці склали відповідний адмінпротокол, вилучили водійське посвідчення та відсторонили водія від керування.

У Міжгір’ї вночі працівники групи реагування патрульної поліції зупинили для перевірки автомобіль марки «Rеnault» іноземної реєстрації, на якому не освічувався задній номерний знак. За кермом перебував житель села Нижній Студений, який не мав водійського посвідчення і був у стані алкогольного сп’яніння. Це підтвердилося під час медосвідування в лікарні. На водія склали відповідні адмінпротоколи, машину затримали на спецмайданчик поліції.

Ще двох нетверезих водіїв виявили за минулу добу працівники обласного управління патрульної поліції.

Усі складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, що перебуває в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...Залишити Коментар