В Ужгороді будівельну фірму оштрафували на 1,5 мільйона

листопада 15 / 2018
В Ужгороді будівельну фірму оштрафували на 1,5 мільйона


Ужгородську будівельну компанію оштрафували на 1,5 мільйона гривень. Штраф видали в Управлінні Держпраці за результатами перевірки на будівельному майданчику, де зводили багатоквартирний будинок.

Там інспектори виявили 16 працівників, більшість із них не мали трудового договору. Люди стверджували, що здали лише паспорти та ідентифікаційні коди, а також підписували якийсь документ. Пізніше директор фірми надав цивільно-правові договори з 14-ма працівниками і пояснив, що тільки троє осіб працюють на постійній основі.

Як вдалося встановити, кожен з цих працівників був прийнятий для виконання конкретного виду робіт, що суперечить порядку укладання ЦПД. Крім цього, більша частина договорів була укладена в період з 08.10 – 17.10.2018 року, а в Журналі реєстрації інструктажів з охорони праці містяться відмітки про те, що працівники пройшли відповідний інструктаж ще на початку липня, тобто задовго до укладення з ними договорів. Таким чином, інспекційним відвідуванням встановлено, що директор підприємства допустив до роботи на будівництві багатоквартирного житлового будинку, 14 працівників не оформивши з ними належним чином трудові відносини.

Відтак компанію оштрафували за кожного з 14 працівників, які не були офіційно оформленими, на тридцятикратний розмір мінімальної заробітної плати, загалом це мільйон п’ятсот шістдесят три тисячі шістсот шістдесят гривень.
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...