Учні кам'яницької школи, що на Ужгородщині, вчаться в аварійній будівлі без нормального спортивного залу та класів (ВІДЕО)

жовтня 23 / 2018
Учні кам'яницької школи, що на Ужгородщині, вчаться в аварійній будівлі без нормального спортивного залу та класів (ВІДЕО)


Нова, сучасна, простора школа є у селі Кам’яниця Ужгородського району. Але поки тільки на папері. Наразі учні 3 сіл вчаться у холоді та аварійній будівлі. Процес реконструкції зупинився ще у 90-х роках, з того часу працівники чекають покращення, яке поки так і не настало.

У с. Кам’яниця Ужгородського району учні місцевої школи вимушені навчатися у аварійній будівлі, протікає дах, осідає фундамент. У такому стані споруда вже близько 20 років. Щодня навчальний заклад відвідують 300 учнів, школа розділена на 3 корпуси. Школярі мріють про нормальні умови навчання, зокрема, кажуть, не зайвою була б спортивна зала, і оснащені приладдям кабінети.

Працівники школи кажуть: надії на те, що школа колись перестане бути аварійною, не втрачають. А поки у бюджеті шукають кошти на реконструкцію школи кошти, учні вчаться як можуть та із заздрістю дивляться, як в Україні відкривають нові школи, із сподіваннями, що колись також будуть забезпечені належними умовами.

Категорія : Надзвичайне

Залишити Коментар