Глава МЗС України завтра має приїхати в Ужгород

жовтня 12 / 2018
Глава МЗС України завтра має приїхати в Ужгород


Відвідати Ужгород і побувати на засіданні Товариства угорської культури Закарпаття планує 13 жовтня Міністр закордонних справ України Павло Клімкін. Про це урядовець написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Клімкін прокоментував: “Правду кажучи, ситуація доволі забавна. Адже голова цього ж Товариства, народний депутат України пан Ласло Брензович нещодавно звертався до Генерального прокурора Юрія Луценка з вимогою притягти мене до відповідальності за «навмисне розпалювання національної ворожнечі», яке він якимось дивом угледів у моїх останніх виступах у ЗМІ з угорської тематики. Та сподіваюся, мені все-таки будуть раді”.

Міністр додав, що дискутує офіційним Будапештом з питань викладання державної мови, засудив практику масової роздачі угорського громадянства, але нічого не має проти угорської громади.”Навпаки, я завжди стверджував, що немає жодних підстав звинувачувати угорців з подвійним громадянством у зраді чи сепаратизмі. Річ у тім, що українські угорці для мене більше, ніж політика. Я особисто знаю багатьох із них, я безліч разів відвідував Закарпаття й вів із ними щирі розмови про їхнє життя, проблеми та потреби”, – написав Павло Клімкін.

Глава МЗС зазначив, що ситуацію з подвійним громадянством закликає розв’язати так, щоб не зашкодити людям, які вже мають два паспорти, “ба навіть розглянути можливість розсудливого і збалансованого застосування подвійного громадянства”.
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...