ПАТ «Закарпатгаз»: офіційно – про «потужний вибух»

вересня 07 / 2018
ПАТ «Закарпатгаз»: офіційно – про «потужний вибух»
5 серпня 2018 року, окремі інтернет-ресурси Закарпатської області поширили інформацію про «потужний вибух газу» під Ужгородом. Зазначена інформація подана у вигляді короткого повідомлення та кричущих заголовків, про, начебто, вибух газу у приватному будинку по вулиці Транспортних Будівельників у селі Минай Ужгородського району.

У публікаціях про «вибух» журналісти посилаються на першоджерело – офіційну сторінку Управління ДСНС України у Закарпатській області, проте саме там нема й жодної згадки про вибух газу за цією адресою. Більше того: в повідомленні навіть не йдеться про вибух будь-якого іншого характеру.

Вибух чи пожежа? Факти чи домисли?

4 вересня, о 17.5 за к. ч. в аварійно-диспетчерську службу ПАТ «Закарпатгаз» надійшло повідомлення про пожежу по вулиці Транспортних Будівельників у селі Минай на Ужгородщині.

Бригада служби «104» невідкладно виїхала за адресою, де у присутності власника та фахівців У ДСНС України у Закарпатській області провели обстеження газових мереж та приладів.

Як з’ясувалося, під час пожежі, крім іншого майна вогнем було пошкоджено також і газовий котел та лічильник. Витоку газу, а тим більше його вибуху, за вищезазначеною адресою не було. Про що було складено відповідний акт із фотофіксацією на місці пригоди.

Прес-служба ПАТ «Закарпатгаз»
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...