Закарпатські митниці почали виписувати штрафи власникам євроблях

липня 19 / 2018
Закарпатські митниці почали виписувати штрафи власникам євроблях

«Вчора на митницях Закарпаття було виписано багато протоколів на 8500грн за те, що людина зробила прострочку із-за реальної поломки від 2-10 днів (якщо рахувати 5денну пересічку). Це означає, що Київ дав злочинну внутрішню вказівку, і зкурвлені митники її активно виконують» - про це повідомив громадський активіст - Паша Павлов.
Категорія : Гарячі Новини
дмитро
19 липня 2018 14:48

  Паша, вы ж наебали закон , ввезя в Украину свои вёдра ? В законе ж нихуя не написано " ... можно типа "поломаться" и класть с прибором на все сроки , потомушта западло и нехуй..." .

 

ТАК ЧТО ВЫ ТЕПЕРЬ СКУЛИТЕ ??! НИЩЕБРОДЫ КРИМИНАЛЬНЫЕ .


Дима прадай квартиру
19 липня 2018 15:21

в Закарпатье  и звиздуй на родину предков ! Саранск и Барнаул ждут тебя !


Дмитро
19 липня 2018 18:10

"Дебилы не могут осознать , что они дебилы , в силу того, что они - дебилы" .  И национальность вам не помогает .

Поэтому такие "Паши" как ты - в любой стране так и остаются нищебродными маргиналами smile


smile

Гібон
19 липня 2018 23:49

Ви самі кончені ніщеброди,єбануті козли,яке вони мають право це транспортний засіб іногородньої держави ,які нахуй штрафи,бики ви кончені ,це не нація а блядь козлозброд,якщо у кума горить стодола то хай йому ще згорить і хата,така ми нація.. .Пішли ви всі нахуй,не ту країну назвали гондурасом.


Tevol
20 липня 2018 08:30

Відра в Україні вже були. А з появою авто на єврономерах, хоть якесь різномаїття, а не самі відра у вигляді жигулів і потрьопаних 30- річних іномарок ( в своїй більшості...). Сам їжджу на дев'ятці, яку планую поміняти на щось пристойніше на єврономерах звичайно


Вася
20 липня 2018 10:45

Ребята, вы что самые умные?????

Растаможте и ездьте! Для всех закон один!


Володимир
20 липня 2018 11:38

Не розумію Тих кому подобається купляти в 2...3 рази дорожчі авто ніж в цивілізованих країнах,тільки для того щоб Києві хтось за Ваші податки купив собі ще один Ролс Ройс........Тож євробляхери відстоюють дешеву розтаможку не тільки для своїх #відер(німецьких)# а для всієї України .......і ти Дііііма зможеш купити собі круту #тачілу# за пів ціниА на рахунок ніщебродів.....тільки моральний!!! ніщеброд(що в 5 раз гірше матеріального)може так обзивати людей які відстоюють його ж право жити в нормальній державі з нормальними!!!!!цінам на авто


Залишити Коментар