Ремонт доріг Мукачівщини ніяк не розпочинають

липня 16 / 2018
Ремонт доріг Мукачівщини ніяк не розпочинають


Дороги Мукачівського району далеко у не найкращому стані. У 2017 році їх капітального ремонту майже не проводили. Минув рік – ситуація не змінилась. На початку 2018-го говорили про перспективи, однак минув сьомий місяць уже нового року – дороги в районі не зроблені, тендери не проведені, жителі – обурені. На фоні того, як активно ремонтують дороги у інших районах області, Мукачівський пасе задніх.

Шляхи до туристично-рекреаційних зон району в такому стані, що просто відлякують туристів. Хто хоч один раз наважиться туди заїхати – навряд чи захоче зробити це ще раз. Дорога від міста Мукачево через селища Кольчино та Чинадієво аж до траси Київ-Чоп – у жахливому стані, і це – лиш один з прикладів. Величезні ями – основне враження, що залишається у водіїв, які їздять районом.

З власних джерел нам стало відомо, що вкрай не задоволений станом доріг та відсутністю проведення тендерів, робіт з ремонту доріг Мукачівського району і голова обласної адміністрації Геннадій Москаль, який вже неодноразово вказував чиновникам району на цю проблему та їхню бездіяльність в цьому напрямку, адже в області не залишилось жодного району, де б автошляхи були настільки занедбаними.

Вже 17 липня відбудеться сесія Мукачівської районної ради – про це є офіційне розпорядження на сайті районної ради. Основні питання, які розглядатимуть: 1. Про звіт голови Мукачівської районної державної адміністрації Гайдай С.В. щодо критичної ситуації із ремонтом доріг у Мукачівському районі та 2. Про внесення змін до Програми будівництва, капітального, поточного ремонту, реконструкції та утримання доріг Мукачівського району на 2017-2021 роки.

Жителі Мукачівського району сподіваються на свідомість та відповідальність депутатів, а також зобов’язані знати, як і за що вони проголосують. Тож у новинах та на інформаційному сайті «М-студіо», а також у соцмережах ми розповімо про те, хто з депутатів районної ради і як голосував, а якщо не з’явиться на сесію, то розкажемо широкому загалу, з яких причин вони це зробили.

Нагадаємо: виборці делегували своїх депутатів районної ради відстоювати їхні інтереси та вирішувати проблеми району. Тема доріг для Мукачівщини – першочергова. Тож очевидно, і доведеться жителям потім питати у своїх обраних депутатів, чому вони ігнорують засідання або ж не голосують за важливі рішення. Для мешканців району нагадуємо склад депутатського корпусу, аби потім було в кого спитати:

Єдиний Центр у Мукачівській районній раді представляють 18 депутатів: Людвіг Біров – с. Дерцен, Віктор Граб – с. Копинівці, Володимир Петьовка – с. Завидово, Василь Бігунець – с. Лохово, Василь Плеша – с. Залужжя, Сергій Шкоба – с. Кальник, Іван Михайло – с. Лалово, Ольга Маринець – с. Бабичі, Іван Деркач – с. Жуково, Іван Мучичка – с. Страбичово, Іван Геревич – с. Макарьово, Євген Чекан – с. Яблунів, Іван Хохол – с. Пузняківці, Володимир Фехтел – с. Ключарки, Світлана Гузинець – С. Верхня Визниця, Валерій Малешка – смт. Кольчино, Володимир Іванчов – с. Синяк, Марія Микуланинець – с. Нове Давидково.
Партію «Відродження» у райраді представляють 8 депутатів: Михайло Антоник, Артур Пашкуляк – село Верхній Коропець, Юрій Меденці – село Обава, Ігор Сідор – с. Брестів, Юрій Пайда – с. Станово, Андрій Горват, Василь Пашкуляк, Іван Медвідь.
Від Блоку Петра Порошенка у районній раді 6 депутатів: Сергій Гайдай, Михайло Петришинець, Василь Данканич – с.Зубівка, Василь Ліба – Великі Лучки, Наталія Король – Нижній Коропець, Олександр Богів – с. Кучава. Партія Угорців. КМКС – 4 депутати: Еріка Лесечко – с. Чомонин, Єва Бімба – с. Баркасово, ЛюдвикБакош – с. Дерцен, та Маргарита Товт – с. Ракошино. «Батьківщину» представляють троє депутатів: Андрій Данканич – з Клячанова, Павло Дешко та Василь Симолдейко – Нове Давидково.

Якщо ж обранці та чиновники Мукачівського району сесію, на якій 17 липня будуть вирішувати питання доріг, проігнорують чи зірвуть, то висновок, який напрошується: найбільше вболіває за долю доріг району Геннадій Москаль, який вказує на бездіяльність у цьому напрямку.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...