Закарпатська поліція почала свій додатковий контроль прикордонних пунктів

липня 15 / 2018
Закарпатська поліція почала свій додатковий контроль прикордонних пунктів

За інформацією «Новин Закарпаття», закарпатська поліція почала свій додатковий контроль прикордонних пунктів, що суттєво зменшило їх навантаження. « Не вмішуйтеся в роботу поста, а тільки фіксуйте все, що там твориться» - таку неофіційну настанову отримали поліцейські.

«Внаслідок введеного додаткового контрою на тому боці кордону «зависла» величезна кількість товару. Митники бояться, щось робити» - жаліються місцеві контрабандисти.
Категорія : Гарячі Новини
Vadim
16 липня 2018 10:58

Правильно і зрозуміло про таке ,про мову Угорщини і угорців ,адже показники на Україні і так лише середні ,та слабкі ,а чому ,то є на це точна відповідь,що скільки Українців їздять на роботу за кордон ,це близько девяти міліонів щороку виїджають за кордон на сезонні роботи . Про це заявив Міністер соціальної політики Андрій Рева.Також він додав ,що за даними Державної Міграційної Служби України,постійно за кордоном працюють понад 3 міліони 200 тисяч наших громадян. Я просто в шоці із цієї держави ,таких слабких показників ,бо кінця осенні точно ,що Бог допоможе , що нова країна Центральні Карпати отримають понад 2000 тисячі нових робочих місць, завдяки моїй зусиллям відкриття "Наддержавної Королівської Служби" .
З повагою прес-служба "Наддержавного Королівства "
- Mizhnarodnyi ofitsiinyi Korolivskyi veb-sait : www.korolivska-sluzhba.ukit.me ,
- Korolivskyi Mizhnarodnyi bloher : www. mistr2006.blogspot.com


укр
16 липня 2018 14:01

 Ішо би Свищо з освіти гет, нішто му там робити.


Vadimu
16 липня 2018 14:05

2000 tysja?i to 2 miliony...:-)


Залишити Коментар