На совісті голови Перечинської РДА ще одна смерть

липня 15 / 2018
На совісті голови Перечинської РДА ще одна смерть

На жаль, померла й друга жінка, котра була травмована в ДТП за участі голови Перечинської РДА. Слів не має, котрі би хоч якось могли втішили близьких та рідних жертв цієї дорожньо - транспортної пригоди... – про це повідомив міський голова Перечина Іван Погоріляк.
Категорія : Гарячі Новини
Вася Палтачук
15 липня 2018 21:15

Ну, у пацана растопырились пальцы, ну наехал неудачно. Так он же из обоймы президента и ничего ему за это не будет. Отстегнет нужную сумму крыше и враз виновными станут те тетки, которые уже отдали Богу душу.

Для отвода глаз на 3-4 года зарядят суд и потом благополучно выпустят. Юрик Луценко лично поспособствует благополучному окончанию дела! 


закарпатець
15 липня 2018 21:35

В Україні, особисто завдячуючи Президенту, за останні 2 роки, панує бе6ладдя, в декілька разів в поріввнянні з режимом Януковича зросла злочинність, процвітає корупція та безнаказаність, бо при владі одні корупціонери, раніше судимі, а якщо не вони, то їхні батьки або близькі родичі. В наших правителів держави та в більшості народних обранців процвітає бізнес і вони всі без винятку начхали на народ. У всіх них одна мета - збагатитись за рахунок власного народу. Переконайте, що не так. 


Залишити Коментар