Дорога від Мукачева до Чопа стане на 22 кілометри коротшою (ВІДЕО)

червня 26 / 2018
Дорога від Мукачева до Чопа стане на 22 кілометри коротшою (ВІДЕО)


Як проходять ремонті роботи на дорозі Мукачево-Чоп, вирішили перевірити журналісти телеканалу М-студіо. Наразі техніка працює при виїзді з села Велика Добронь. Тут викладають вже фінішний шар асфальту.

Асфальт ремонтники укладають трьома шарами. У Великій Доброні новій дорозі дуже раді. Як зазначила секретар Великодобронської сільської ради капітальних ремонтів дорожнього покриття тут не проводили вже дуже давно. Згідно з планом капітального ремонту дороги М24, асфальтобетонне покриття мають прокласти ще в селах Чомонин, Страбічово, Ключарки та району Паланок у Мукачеві. Стан доріг у цих населених пунктах бажає бути кращим.

Про запланований капітальний ремонт дороги в селі знають не всі, та хто чує – тішиться. Як зазначив Михайло Грозенко – інженер із викладки асфальтобетонного покриття, згідно з документацією, ремонт цієї дороги триватиме два роки, та якщо фінансування буде стабільним – планують закінчити набагато раніше. Відтак краяни зможуть їздити від Мукачева до Чопа новенькою та коротшою на 22 кілометри дорогою.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...Залишити Коментар