Одне з найстаріших дерев міста Мукачева вирішили зрубати (ВІДЕО)

червня 24 / 2018
Одне з найстаріших дерев міста Мукачева вирішили зрубати (ВІДЕО)


Платан прикрашав подвір’я першої школи Мукачева багато десятиліть років. Та цієї п’ятниці його почали готувати до вирізки. Хто зміг це визначити, невідомо: у комісії, яка вирішувала долю дерева, компетентних екологів не було. Думку жителів міста також ніхто не врахував


Документально – це дерево хворе. Хто зміг це визначити, еколог Тетяна Кіш не розуміє, адже в комісії, яка вирішувала долю дерева, компетентних людей з екологічних питань не було. Думку громадян міста також ніхто не врахував. Та жінка все ж вирішила хоча б спробувати змінити таку політику міста та під час зйомок сюжету зателефонувала першому заступнику міського голови Мукачева Ростиславу Федіву, аби домовитись про відстрочку вирізки, щоб мати шанс полікувати дерево. Відповідь поки еколог не отримала, та сподівається, що зможе врятувати одне з найстаріших дерев Мукачева, якщо воно дійсно хворе.
Жінка додає: ще одна з версій, через що вирізають дерево – це товщина його стовбура. Біля дерева починає руйнуватися паркан. Тріщини з’являються по обидві сторони. Власники сусіднього будинку невдоволені, каже еколог. Та все ж сподівається, що це питання вдасться вирішити, аби не завдавати шкоди ні майну людей, ні дереву.

Категорія : Гарячі Новини
Мешканка міста
24 червня 2018 15:00

Яке лікування дерева. Ви про що ? ... Нехай впаде на якусь дитину, тим паче на подвірї школи, то хто буде нести за це відповідальність? В Ужгороді вже була схожа ситуація і дитина до тепер мучається з операціями. Думайте правильно, безпекп та здоровя дітей важливіше ніж якесь дерево )


вараш
24 червня 2018 17:20

Зрубати може каждий дурний, а щоб нове таке виросло треба чекати 90 рокiв. Чи доживуть до 90 рокiв тi що його заплановали зрубати? Вмiсто того щоб рiшити проблему в iнтересах всiх, чиновники рiшавуть по свому, хай екологи лiкувуть, ботанiки думавуть, а пила почекать. Мало нарубали що в такi сонячнi днi людинi нема де сховатися, рубали та не радилися з мешканцями мiста, думали що вони май розумнi, a практика указала що таких дурних iз свiчками не найти. Зтурбована мешканка хай одягне каску на голову, бо один раз у роцi прилитить метеорит а мiг би її трафити до голови. Дерева падають за сильного вiтру, та не погоди, здорове дерево може впасти за таких умов, тому небезпечно стояти пiд кожним деревом за таких умов. Не треба нагнiчувати обстановку там де на то є спецiалiсти, якi розумiють справi за яку беруться.


Залишити Коментар