Одне з найстаріших дерев міста Мукачева вирішили зрубати (ВІДЕО)

червня 24 / 2018
Одне з найстаріших дерев міста Мукачева вирішили зрубати (ВІДЕО)


Платан прикрашав подвір’я першої школи Мукачева багато десятиліть років. Та цієї п’ятниці його почали готувати до вирізки. Хто зміг це визначити, невідомо: у комісії, яка вирішувала долю дерева, компетентних екологів не було. Думку жителів міста також ніхто не врахував


Документально – це дерево хворе. Хто зміг це визначити, еколог Тетяна Кіш не розуміє, адже в комісії, яка вирішувала долю дерева, компетентних людей з екологічних питань не було. Думку громадян міста також ніхто не врахував. Та жінка все ж вирішила хоча б спробувати змінити таку політику міста та під час зйомок сюжету зателефонувала першому заступнику міського голови Мукачева Ростиславу Федіву, аби домовитись про відстрочку вирізки, щоб мати шанс полікувати дерево. Відповідь поки еколог не отримала, та сподівається, що зможе врятувати одне з найстаріших дерев Мукачева, якщо воно дійсно хворе.
Жінка додає: ще одна з версій, через що вирізають дерево – це товщина його стовбура. Біля дерева починає руйнуватися паркан. Тріщини з’являються по обидві сторони. Власники сусіднього будинку невдоволені, каже еколог. Та все ж сподівається, що це питання вдасться вирішити, аби не завдавати шкоди ні майну людей, ні дереву.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...