Що буде перед Драмтеатром?Рішення ужгородського виконкому

травня 23 / 2018
Що буде перед Драмтеатром?Рішення ужгородського виконкому


Триповерховий торговий центр з підземною автостоянкою – така будівля може з’явитися поблизу Драмтеатру. Продавати ділянку підприємці на відріз відмовилися. А суди тривають ось уже кілька років поспіль. Але результатів – жодних.Юристи міської ради припускають, прийняття Генплану міста дозволить вирішити проблему.Більше того, за словами міського голови Богдана Андріїва шанси зберегти територію - є.

Електронна петиція набрала достатню кількість голосів за збереження ділянки у власності міста. А тому вже підготований проект рішення, який розглянуть депутати на наступній сесії міської ради.Також виконком погодив проект рішення реконструкції стадіону «Авангард». На його базі буде створено Академію футболу.

Модернізацію об’єкту проведе Благодійний фонд на основі укладеного з Угорщиною договору. Таким чином, до кінця року можуть бути відремонтовані інфраструктурні об’єкти стадіону.Окрім того, виконавчий комітет прийняв рішення про роботу протягом 2-х тижнів семи літніх таборів.Харчування дітлахів профінансують з міського бюджету.Табори працюватимуть з 29 травня до 15 червня.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...