Родичі загиблої породіллі пікетували пологовий: винний лікар і досі практикує (ВІДЕО)

квітня 20 / 2018
Родичі загиблої породіллі пікетували пологовий: винний лікар і досі практикує (ВІДЕО)


Потерпілі у пошуках справедливості. Прийшли у пологовий, аби з’ясувати чому лікар, якого обвинувачують у вчиненні злочину, досі веде лікарську практику.Смерть породіллі наступила через велику втрати крові вже після пологів й навіть хірургічне втручання медиків опісля не змогло врятувати життя 30-тирічної жінки.

Родичі стверджують, що та, коли народила, залишалася без нагляду лікарів тривалий час.Правозахисник додає, що відсторонення лікаря, який приймав пологи, від займаної посади рекомендувала й тимчасово створена у лікарні комісія, яка свого часу вела службове розслідування летального випадку. Однак дотепер підозрюваний, а наразі й обвинувачений, адже обвинувальний акт вже скерований до Хустського районного суду, продовжує працювати у пологовому будинку.

Лікар на волі. Справа в суді. А тим часом новонароджена донька та ще двоє її сестер - напівсироти. Чоловік та батько досі не може прийти до тями, адже на його руках троє дітей і ростуть вони без матері. Аби розставити крапки над «і», потерпілі гуртом прийшли до лікарні всього з одним питанням.Люди не стримували емоцій і були агресивно налаштовані з однієї простої причини - вони втратили близьку людину.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...