В Україні зробили жорсткішими правила торгівлі: закарпатські підприємці відчули це на собі (ВІДЕО)

квітня 02 / 2018
В Україні зробили жорсткішими правила торгівлі: закарпатські підприємці відчули це на собі (ВІДЕО)

Відтепер торгувати підакцизними товарами - алкоголем, тютюном, пальним тощо - у гірських населених пунктах можна лише за наявності касових апаратів.

Відповідні зміни до Постанови Кабміну України щодо застосування касових апаратів внесені ще 18 грудня 2017 року. Виявляється, підприємці з гірських населених пунктів Закарпаття - не в курсі таких змін і відповідно, не знали, що повинні придбати касовий апарат.

До Асоціації платників податків в Закарпатській області почали надходити звернення з усіх куточків краю, адже чимало населених пунктів області розташовані у гірській місцевості. Або скасувати ці зміни, або, принаймні, відтермінувати на півроку, щоб люди могли підготуватися - так намагається відстояти інтереси підприємців з гірської місцевості Асоціація платників податків. Крім того, підприємці сплачують від торгівлі підакцизними товарами 5 % у місцеві бюджети. Це невеликі кошти, але все ж стаття надходжень до сільських чи селищних скарбничок.

Варто додати: якщо до підприємців прийдуть на перевірку представники фіскальної служби, на перший раз штрафна санкція лише 1 гривня, але при порушенні наступного разу вас оштрафують на суму 100% від вартості проданого товару.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...