Доля парку на Валенберга (ВІДЕО)

березня 22 / 2018
Доля парку на Валенберга (ВІДЕО)


Засідання технічної ради розпочали із питання про оновлення парку на Набережній-Валенберга. Нагадаю , ще наприкінці осені минулого року мукачівські активісти із проектом оновлення скверу перемогли у конкурсі «Бюджет громадських ініціатив».

За попереднім планом у сквері повинні створити мультиспортивні майданчики для молоді, облаштувати території для дозвілля та відпочинку дітей і дорослих. Та віднедавна в ескізі парку з’явилися стоянка та проїзд для автомобілів. Після оприлюднення ескізів у соцмережі фейсбук мукачівці почали висловлювати своє обурення. За їхніми словами, дитячий майданчик і транспортна зона – речі непоєднувані.

Учора ж 21 березня на засіданні технічної ради представили змінений план оновлення парку: стоянку перенесли на зовсім інше місце, а проїзд міська влада обіцяє зробити тільки технічним. За словами мукачівців, такий варіант панування парку їх влаштовує. Головне, аби під час та після реалізації проекту усіх обіцянок дотрималися. Окрім запуску великих проектів, обговорили і долю малих. Зокрема свої ескізи представили керівники програми громадського простору «Софіїн двір». До того ж там планують створити народні читальні за принципом буккросингу. Стосовно програм на засіданні технічної ради усі попередні спірні моменти обговорили. Тепер громаді залишається тільки чекати на втілення проектів найближчим часом.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...