Парк з дорогою та стоянкою? Як виглядатиме відновлення парку на Набережній-Валенберга у Мукачеві (ВІДЕО)

березня 19 / 2018
Парк з дорогою та стоянкою? Як  виглядатиме відновлення парку на Набережній-Валенберга у Мукачеві (ВІДЕО)


Ще наприкінці осені минулого року мукачівські активісти перемогли у конкурсі «Бюджет громадських ініціатив», що передбачає реалізацію громадських проектів за рахунок коштів міста. Тоді на розгляд було винесено 10 програм, і за два тижні жителі Мукачева мали визначитися з найпріоритетнішими. У результаті містяни підтримали ідею відновлення парку на Набережній-Валенберга.

Активісти були задоволені, бо на їхній проект виділили немалу суму, однак уже в березні цього року відкриваються нові подробиці: виявляється, окрім мультиспортивних майданчиків для молоді, території для дозвілля та відпочинку дітей і дорослих, на і так невеликій площі скверу планують побудувати дорогу та стоянку.

Після зустрічі жителів з представниками влади дійшли згоди, що ніби –то замість дороги буде лише проїзд для автомобілів. Мукачівці цей проект уже називають «новою дорогою до «Сільверлденду», адже міні-маркет цієї мережі знаходиться неподалік, тож, імовірно, під’їзд та стоянка виглядали б доречно з позиції логістики.
А активістам у владі кажуть: представники громади - це не ті люди, які можуть розпоряджатися долею міста

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...