“Практика подвійного громадянства …”: Українцям видають другий паспорт – угорський

березня 07 / 2018
“Практика подвійного громадянства …”: Українцям видають другий паспорт – угорський

Посол Угорщини в Україні Ерно Кешкень розповів про ситуацію, що склалася.

Виявилося, що Угорщина видає свої паспорти етнічним угорцям, які є громадянами України і проживають в Закарпатті. За словами посла, це нормальна практика і таке давно відбувається не тільки в Україні, але й в Австралії і США. Людина, яка довела наявність "коренів", має моральне право на громадянство.

"Ми вважаємо, що угорці незалежно від місця проживання мають право на угорське громадянство. Жителі Закарпаття, які відносяться до угорського нацменшини, не винні в тому, що кордони в історії багато разів змінювалися. Вони століттями були громадянами історичної Угорщини", – заявив він .

За його словами, Україна вже давно має ухвалити закони про подвійне громадянство, тому що в багатьох країнах Євросоюзу ця практика прийнята за норму.

"Практика подвійного громадянства в переважній більшості країн Євросоюзу є прийнятною практикою. Якщо Україна наближається до Євросоюзу, можливо, вона подумає про це в майбутньому, я не виключаю цей варіант, і в подальшому дозволить мати подвійне громадянство. Нічого страшного в цьому немає", – заявив посол.
Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...Залишити Коментар