Закарпатці продовжують штурмувати візовий цент Чехії в Ужгороді (фото)

лютого 28 / 2018
Закарпатці продовжують штурмувати візовий цент Чехії в Ужгороді (фото)

Поглиблення кризового економічного стану в Україні, змушує жителів Закарпаття масово виїздити за кордон. Наші співвітчизники продовжують штурмувати візовий цент Чехії в Ужгороді, знаходиться на вулиці Капушанська 92. Не дивлячись на попередній запис на сайті консульства деякі краяни мають надію «проскочити» без черги і не рідко попадаються на різного роду ділків, які обіцяють прискорити черговість.

Подати візові заяви в усіх Візових Центрах Чеської Республіки в Україні можливо без попереднього запису.

Шановні заявники,

Інформуємо Вас про те, що, починаючи з 04.12.2017 року, Генеральне консульство Чеської Республіки здійснюватиме прийом документів з метою отримання короткострокової візи до Чехії (від мешканців Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької областей) та Франції (від мешканців Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей) прямо у приміщенні Генерального консульства Чеської Республіки за адресою м. Львів, вул. Антоновича, 130а лише за попереднім записом за допомогою веб-сайту. Документи без реєстрації прийматись до розгляду не будуть (за винятком членів родини громадян ЄС та чеських земляків, які можуть подавати документи у будь-який день у робочі години консульства).

Кількість місць для подачі документів прямо у Генеральному консульстві Чеської Республіки у Львові обмежена. Без попередньої реєстрації та без обмежень у кількості місць Ви маєте можливість подати документи в одному з візових центрів у наступних містах: Львів, Ужгород, Івано-Франківськ – йдеться на офіційному сайті відомства.
Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...