Закарпатська область: рятувальники ліквідують наслідки негоди

лютого 04 / 2018
Закарпатська область: рятувальники ліквідують наслідки негоди

Внаслідок сильних опадів, безпосередньо у високогірних районах Закарпаття у вигляду снігу, на автошляхах ускладнений рух великовагового автотранспорту. Не всі вантажні автомобілі можуть подолати засніжені траси, відтак допомогу в буксируванні їм надають підрозділи оперативно-рятувальної служби. Усього від Управління ДСНС України у Закарпатській області залучено 7 одиниць техніки та 19 чоловік особового складу.

Станом на 21:00 03 лютого рятувальники відбуксирували вже 29 автомобілів, які застрягли на автошляхах краю. 23 випадків зафіксували у Воловецькому районі, 3 автомобілі відбуксирувала техніка рахівських рятувальників, 2 випадки у Міжгірському та 1 у Великоберезнянському райнах. Здебільшого, це трапляється внаслідок того, що водії не замінюють вчасно гуму на зимову й не обладнують колеса ланцюгами проти ковзання.

Наразі для забезпечення проїзду та попередження зупинки руху транспорту на закарпатських автошляхах у цілодобовому режимі чергує спеціальна техніка ДСНС.

Також, внаслідок налипання мокрого снігу відбулося падіння 3 дерев у Воловецькому, Великоберезнянському та Перечинському районах. У всіх трьох випадках рятувальники розпилили деревину та усунули з місць падіння.

Окрім цього, негода знеструмила 14 населених пунктів повністю (Міжгірський район – 6 н.п, Воловецький район – 8 н.п ), та 5 частково (смт Міжгір'я та Хустський район – 4 н.п)

Інформує - ДСНС закарпатської області.
Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...