У Мукачеві люди власними силами та коштами засипають дорогу (ВІДЕО)

листопада 22 / 2017
У Мукачеві люди власними силами та коштами засипають дорогу (ВІДЕО)


Люди кажуть: все радше виглядає як наруга над пам’яттю загиблих героїв майдану. А ще скаржаться: постійно потрібно з власних зарплат та пенсій віддавати гроші на ремонт, щоб бодай якось мати змогу ходити та їздити вулицею. Міська влада запевняла – дорожнє покриття на ній відновлять, ще рік тому, та віз і досі там.
Ось так виглядає вулиця Небесної сотні в Мукачеві. Кількаметровими ямами доводиться їздити та ходити людям щодня. Аби хоч якось пересуватися цією вулицею, витрачають кошти зі своїх пенсій, аби вулицю підсипати камінням. Коментар – плавати по цій вулиці треба. Школа тих людей, що віддали своє життя, а на їх честь називають так вулиці. А міська влада все ж таки переймалася цією вулицею, щоправда тільки на словах, і то більше року тому. Згідно обіцянки міського голови вулиця Небесної Сотні вже мала би бути зробленою. Чому слова та обіцянки влади розходяться з діями, люди не знають, кажуть – звісно, легше у всьому критикувати центральну владу, перекладаючи на неї всю провину за власну бездіяльність . Коментар місцева – нічого не роблять, нема такої більше вулиці в місті. Люди кажуть, стан вулиці радше є блюзнірством та наругою над пам’яттю Небесної сотні, аніж її вшануванням – коментар – за пам’ять тих дітей, що там померли, тої Небесноїх сотні, вже би поганьбилися, і зробили вулицю
Тож і виходить, що коштів на ремонт ділянок доріг, навіть з таким символічним іменем у скарбниці міста нема, попри те, що суми бюджетних коштів міська влада тримає на депозитах. Ніби в місті №1 вже і дахи не протікають, і всі школи та садочки в порядку, і дороги, на зразок вулиці Небесної сотні відремонтовані. Тож і виходить, що патріотичні слова через мережу фейсбук абсолютно не співпадають зі справами на окрузі Віктора Балоги, де міським головою є його син – про це кажуть і обурені жителі вулиці, названої на честь героїв, які полягли за свободу та Україну.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...