«Закарпатгаз» попереджує про припинить постачання газу

листопада 18 / 2017
«Закарпатгаз» попереджує про припинить постачання газу

1 січня 2018 року завершується третій етап реалізації вимог Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», а саме — встановлення лічильників газу споживачам, які використовують його для приготування їжі (оселі яких обладнані тільки газовою плитою).

ПАТ «Закарпатгаз» просить сприяти безкоштовному встановленню побутових приладів обліку та узгоджувати зручний час виконання таких робіт.

У квітні 2011 року було прийнято Закон України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу». Відповідно до його вимог постачання природного газу має здійснюватися лише за умови комерційного обліку. Ним же передбачені і строки, по завершенню яких компанія зобов’язана припинити постачання газу споживачам, які відмовляються від встановлення лічильників газу з ініціативи і за кошти газорозподільної компанії.

«Закарпатська область займає лідируючу позицію за кількістю встановлених індивідуальних лічильників газу. Сьогодні понад 99,5 % наших клієнтів забезпечені індивідуальними приладами обліку. До кінця поточного року нам залишається встановити ще 1,4 тис. лічильників газу, і це, на сьогодні наше першочергове завдання, адже з січня наступного року споживання блакитного палива без лічильника буде неможливим», — коментує в. о. директора комерційного ПАТ «Закарпатгаз» Олена Чечоткіна.

За її словами, клієнтам, які відмовляються від встановлення лічильників, відповідно до Закону, будуть змушені припинити постачання газу.

Прес-служба ПАТ «Закарпатгаз»
Категорія : Гарячі Новини
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...