На Закарпатті браконьєри вбили бурого ведмедя та самку оленя (фото)

листопада 03 / 2017
На Закарпатті браконьєри вбили бурого ведмедя та самку оленя (фото)

Сьогодні, 03.11.2017р. приблизно біля 12.00 К.ч. лісова охорона Устеріцького лісництва ДП”Рахівського ЛДГ” на КПП Устеріцького лісництва для огляду зупинила навантажений дровами автомобіль який повертався із території Карпатського біосферного заповідника(надалі КБЗ) в супроводі лісової охорони Карпатського біосферного заповідника Шемота М., Шемота Р. та Сухан!
Коли лісова охорона Карпатського біосферного заповідника зрозуміла, що буде автомобіль доглянутий, то з КПП просто почали тікати назад в природно-заповідний фонд КБЗ!
Лісова охорона Устеріцького лісництва зрозумівши, що лісова охорона КБЗ щось а автомобілі дуже ховає і вирішили наздогнати автомобіль КБЗ чому вони тікають і що ховають!
Лісова охорона КБЗ побачивши, що їх на автомобілі переслудує лісова охорона Устеріцького лісництва то почали викидати дрова на дорогу щоб їх неможна наздогнати!
Лісова охорона КБЗ повикидала всі дрова на дорогу і автомобілем заїхала на територію КБЗ і закрила КПП щоб ніхто не в‘іхав!
Після чого, приїхавши працівники поліції на місце в КБЗ то автомобіль лісовоі охорони КБЗ вже був пустий, адже до приїзду поліції часу було достатньо щоб поховати те що так ховали від лісової охорони Устеріцького лісництва!
Поліція почала проводити огляди навколо автомобіля, що так лісова охорона КБЗ ховала!?
Після пошуків, поліцією було виявлено в природно-заповідному фонді, у ядрі самої заповідної зони туш червонокнижного Ведмедя Бурого, і рядом капкан на Ведмедя та залишки крові від нього!
Також рядом, ще було виявлено останки шкіру і голову самки оленя!
Ось так лісова охорона Карпатського біосферного заповідника в природно-заповідному фонді, в самому ядру заповідної зони оберігає червонокнижника Ведмедя Бурого та самки Оленя!
P.S. Інспектор Мараморошського ПНДВ Карпатського біосферного заповідника М.Шемота являється мисливцем ТМР”Грінвуд”, а його син Шемота Василь являється депутатом Рахівськоіі районної ради від БПП, заступником голови ТМР”Грінвуд” та одночасно працює начальником Трибушанського ПНДВ Карпатського біосферного заповідника і донедавна очолював мобільну групу КБЗ по боротьбі із браконьєрством! Також два роки назад в с.Луги Рахівського району дані мисливці ТМР”Грінвуд” під самий новий рік працівниками міліції затримувались на браконєрстві але справа чому до суда так і не дійшла!

Микола Кокіш-Мельник - Фейсбук.

На Закарпатті браконьєри вбили бурого ведмедя та самку оленя (фото)

На Закарпатті браконьєри вбили бурого ведмедя та самку оленя (фото)


На Закарпатті браконьєри вбили бурого ведмедя та самку оленя (фото)
Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...Залишити Коментар