Прокурора Тячівського району можуть притягнути до кримінальної відповідальності - Луценко

жовтня 11 / 2017
Прокурора Тячівського району можуть притягнути до кримінальної відповідальності - Луценко

«Навіщо там прокурор, якщо він не бачить те, що робиться в нього під носом», — заявив сьогодні в Ужгороді генпрокурор Юрій Луценко. — Мова іде про «бездіяльність» прокурора Тячівського району та «кришування» незаконного бізнесу.

За словами Луценка, ідеться про закриття справ, які стосуються незаконної рубки лісу та активну роботу гральних закладів.

«Він працює в змові з місцевими кримінальними авторитетами. Під час вчорашнього викриття грального залу його власники заявили, що щомісяця платили певну суму начальнику поліції району та прокурору. Прізвищ, звичайно, не називали, — повідомив Луценко. Генеральний прокурор України також додав, що голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль та відповідні органи повинні провести відповідні перевірки. «Я дав доручення провести службове розслідування про роботу Тячівського прокурора та його заступників.

Також буде перевірено роботу місцевої поліції», — зазначив Луценко. За результатами розслідування прокурора Тячівського району можуть притягнути до кримінальної відповідальності. Генпрокурор також підкреслив, що прокурор тому і має особливий статус, бо повинен наглядати за порядком у районі.
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар