Поліція Закарпаття розповіла щодо стану аварійності на автошляхах краю та про посилення заходів безпеки в області у новорічну ніч

грудня 28 / 2023

На Закарпатті з початку року зареєстрували понад 3600 дорожньо-транспортних пригод. Начальник Управління превентивної діяльності ГУНП в Закарпатській області Олександр Приходько розповів, що в області зареєстровано 437 автопригод із постраждалими, в яких 80 осіб загинули та 509 осіб отримали травми різного ступеня важкості.
Поліцейський назвав найбільш поширені причини ДТП:
▪️перевищення безпечної швидкості руху – 255 (58%) автопригод від усіх ДТП із постраждалими
▪️порушення правил маневрування – 63 (14%)
▪️недотримання дистанції – 33 (7%)
▪️керування транспортним засобом у нетверезому стані – 18 (4%).
Олександр Приходько додав, що за звітний період на території області зареєстровано 359 ДТП за участі водіїв у нетверезому стані, 63 з них — з постраждалими.
ℹ️Відповідно до статистичних даних працівниками поліції за січень-листопад 2023 року складено 3758 протоколів на водіїв за керування транспортними засобами у стані сп’яніння (стаття 130 КУпАП). За їх результатами у 1786 справах на порушників судом накладено штрафів на загальну суму 38 544 100 грн.
Окрім цього, за 11 місяців цього року за порушення ПДР співробітники поліції притягнули до відповідальності 2331 пішохода та 275 велосипедистів.
❗️На брифінгу начальник Управління превентивної діяльності ГУНП в Закарпатській області зауважив, що під час проведення новорічних свят безпекові заходи на автошляхах буде посилено, створено додаткові піші та автопатрулі. Олександр Приходько також нагадав про заборону продажу та використання піротехнічних засобів. Покарання за такі порушення залежатимуть від того, як буде кваліфікуватися вчинок.
Поліція продовжує працювати в посиленому режимі для безпеки кожного мешканця краю!🫡
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар