На Закарпаття прибули курсанти Національної академії внутрішніх справ для виконання завдань

листопада 15 / 2023


Для здобуття професійного досвіду на Закарпаття прибули півсотні курсантів Національної академії внутрішніх справ. З отриманням перших службових завдань майбутніх правоохоронців привітали начальник Тячівського районного відділу поліції та керівництво Мукачівського прикордонного загону.

За дотриманням правопорядку на території двох прикордонних районів області відтепер додатково стежитимуть півсотні курсантів Національної академії внутрішніх справ.

Курсанти третього курсу приступлять до виконання своїх службових обов’язків та на практиці випробують професію, з якою планують поєднати своє життя.

Полягатиме робота курсантів у слідкуванні за правопорядком на території прикордонних Рахівського та Тячівського районів. Саме Закарпаття стане для них регіоном, де розпочнеться їх справжня поліцейська діяльність.

А для того, щоб всі дії курсантів відповідали чинному законодавству, сьогодні, 15 листопада, інструктаж для них провели начальник Тячівського районного відділу поліції Михайло Палкуш та заступник начальника Мукачівського прикордонного загону Максим Шевченко.

Вони розповіли курсантам про завдання, які їм доручать, та нагадали, що саме їм слід врахувати під час несення служби.

Відділ комунікації поліції в Закарпатській області
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар