На території Румунії продовжуються роботи з будівництва транспортного мосту: Міст зʼявиться на Тячівщині (фото)

жовтня 19 / 2023
На офіційній сторінці в соціальній мережі фейсбук Закарпатської ОВА повідомляють про продовження будівництва мосту між Румунією та Україною на Тячівщині.

На території Румунії продовжуються роботи з будівництва транспортного мосту, який з’єднає наші країни в межах нового пункту перетину кордону – біля села Біла Церква над Тисою.

Станом на зараз на чотирьох з пʼяти розвантажувальних мостів встановили арматурні опалубки, здійснили бетонування та заливку основи. На споруді на км 0+780 завершили бетонування скреперів і роблять заливку. На двох мостах (на км 0+610 та 0+660) триває монтаж металоконструкцій з профнастилу, який завершать наступного тижня.

На адміністративних будівлях, корпусі A – Митної дирекції та корпусі B – Прикордонної поліції встановили контури фундаментів, усунули рослинний шар, влаштували подушки, систему водовідведення, провели укладання геотекстилю, поліетиленової плівки і тримального бетонного шару для гідроізоляції.

Також тривають роботи на насипах між км 0+250 та км 0+550 для зняття рослинності й укладання насипного матеріалу.

Фінансування ініціативи здійснюється ЄС у межах операційної програми для великих інфраструктурних проєктів POIM. Попередня вартість – близько 35,5 млн євро.

Світлинами процесу робіт поділився наш друг і румунський колега – президент ради повіту Марамуреш Іонел-Овідіу Богдан.Громади 🇺🇦 України та 🇷🇴 Румунії стають ближчими.
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар