На Закарпатті з робочим візитом перебуває Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні Антал Хеізер

жовтня 11 / 2023
На Закарпатті з робочим візитом перебуває Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні Антал Хеізер.

Наприкінці вересня Президент Володимир Зеленський прийняв вірчу грамоту від новопризначеного Посла Угорщини в Україні. Тож користуючись можливістю, привітав пана Антала Хеізера з призначенням на цю високу посаду й висловив сподівання на подальшу ефективну взаємодію та співпрацю в межах транскордонних, інвестиційних і гуманітарних ініціатив між Закарпаттям та регіонами сусідньої країни.

Поінформував Надзвичайного і Повноважного Посла Угорщини в Україні про поточну безпекову ситуацію, взаємодію з представниками угорської громади, спільні проєкти регіонального розвитку, допомогу захисникам та ВПО.

Зараз Україні потрібна підтримка країн 🇪🇺 ЄС для набуття повноцінного членства у євроспільноті та перемоги над російським агресором. Особливо ця підтримка важлива від наших сусідів, зокрема й від Угорщини. Тож висловив сподівання на зустрічні курси для взаємного всебічного розвитку.

Наприкінці зустрічі подякував угорському народу за безпрецедентну гуманітарну підтримку українців, яку надали наші партнери з початку повномасштабної війни.
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар