Представники облради відвідали в Таллінні Анатолія Лютюка – легендарного українця, культурного та громадського діяча

вересня 15 / 2023


Делегація Закарпатської облради повертаючись додому із Естонії, де перебувала із робочим візитом, завітала в гості до Анатолія Лютюка – легендарного 76-річного українця, культурного та громадського діяча, який більше 50 років живе в Таллінні і гуртує нашу діаспору. Він має свою школу каліграфії та друкарню, книги з якої зберігаються у найбільших бібліотеках світу. Про це повідомляє голова облради Володимир Чубірко на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

«Анатолій Кузьмич опікується українським культурним центром і здійснив величезну роботу для підтримки земляків під час повномасшабного вторгнення росії.
Зараз чоловік створює рукописну книгу, в якій будуть розміщені історії військових з кожного регіону України. Обов’язково підтримаємо пана Лютіка в цьому проєкті. Розкажемо про наших героїв, які поїхали на Схід і Південь звільняти від окупантів українську землю та допоможемо з друком.

На завершення візиту зустрівся з журналістом Рауно Волмаром. Записали інтерв’ю про сміливість українців, їхню гідність і свободу, важливість підтримки нас зброєю, санкціями росії, вольовими рішеннями у світових інституціях.

Приємні враження після відвідування Естонії. Українці тут стали символом мужності і незламності. Відчувається щира повага, бажання підтримати та допомогти. Дякуємо друзям. Разом переможемо!», - йдеться у повідомленні спікера облради.
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар