Увага важлива інформація: до уваги громадян Закарпаття

вересня 08 / 2023
❗️ДО УВАГИ ГРОМАДЯН

Маєте інформацію про можливі порушення, допущені працівниками прокуратури? Офіс Генерального прокурора надає можливість захищеного, зокрема анонімного, повідомлення таких даних.

Для цього діє:
• спеціальна телефонна лінія 200-77-93;
• спеціальна електронна пошта [email protected];
• форма на офіційному сайті ОГП для повідомлення про факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, які допущені працівниками прокуратури (https://www.gp.gov.ua/ua/forms/pro-korupciyu).

Детальніше про порядок звернень читайте на сайті Офісу Генерального прокурора у розділі «Громадянам – Повідомити – Про порушення, допущені працівниками прокуратури».

Вказаними способами можна повідомити про порушення прокурорами ОГП, обласних, спеціалізованих на правах обласних, окружних, спеціалізованих на правах окружних прокуратур правил прокурорської етики, недостовірність тверджень у деклараціях доброчесності прокурорів, вчинення дій, що порочать звання прокурора і можуть викликати сумнів у його об’єктивності, неупередженості та незалежності, у чесності та непідкупності органів прокуратури, а також про факти недотримання працівниками органів прокуратури, Тренінгового центру прокурорів України законодавства у сфері запобігання корупції.

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар