Майже 60 закарпатських учнів і студентів отримали грошові премії за високі досягнення в навчанні

серпня 29 / 2023
Майже 60 закарпатських учнів і студентів отримали грошові премії за високі досягнення в навчанні

Сьогодні в Ужгороді керівництво краю привітало школярів-двохсотбальників за результатами НМТ та переможців фінального етапу учнівських олімпіад і всеукраїнських конкурсів.

Шинкарюк Ігор - заступник голови Закарпатської ОДА від імені очільника Закарпаття Віктора Микити подякував за відповідальність і сумлінну роботу учням, студентам, їхнім батькам та освітянам, адже кожен із них доклав усіх зусиль, аби зараз були такі високі досягнення.

💬 «Загалом 74 наші випускники цього року набрали максимальну кількість балів на НМТ. Ми пишаємося цими здобутками. Робимо все можливе, щоб допомогти дітям і молоді розкрити свій потенціал, адже вони – нова генерація нашої держави. Саме їм відбудовувати країну, в якій усім нам жити, – зазначив Ігор Шинкарюк. – Можливо, зараз їм не вистачає часу на відпочинок, але ця праця – внесок у вільне й успішне майбутнє».

Він побажав усім і надалі тримати таку високу планку, не збавляти темпів, а найголовніше – попри всі труднощі рухатися тільки вперед і залишатися собою. Головне завдання кожного учня та студента нині – не тільки здобувати знання, а й насамперед бути гідними людьми.

🤝 За високі досягнення заступник голови ОВА Ігор Шинкарюк разом з очільником облради Володимиром Чубірком вручили нагороди закарпатським школярам і студентам, а також відзначили їх грошовими преміями й цінними подарунками.

📚 За максимальну кількість балів з одного предмета на НМТ 30 тис. грн отримали 8 одинадцятикласників Ужгородського наукового ліцею Закарпатської обласної ради, ще одна його випускниця, яка на двісті балів склала три навчальні дисципліни, – 100 тис. грн.

📍 38 переможцям фінальних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика вручили грошові премії у розмірі 7 тис. грн за І місце, 5 тис. грн – за ІІ та 3 тис. грн – за ІІІ місце.

🎨 Також у межах заходу керівництво департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА відзначило 20 переможців обласного конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами» грошовими преміями та заохоченнями (від 1 тис. до 3 тис. грн), а також нагородило їхніх педагогів почесними грамотами підрозділу.

Пишаємося здобутками наших дітей 🫶
Велика шана та вдячність освітянам і батькам!


Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар