По 7 годин в очікуванні - Знущання на Закарпатських кордонах з ЄС - ситуація з не приємних

грудня 12 / 2022
Знущання на Закарпатських кордонах з ЄС - ситуація з не приємних
По 7 годин в очікуванні - Знущання на Закарпатських кордонах з ЄС - ситуація з не приємних

Пані Олеся, вмережі фейсбук розповіла свій гіркий досвід перетину кордону, саме на Закарпатті, через угорський кордон. Ось що вона пише:

- "Розкажу вам історію про Угорський кордон.

Значить простояли ми на ньому десь 7 годин, наш автобус спочатку довго не пускали перед шлагбаумом, потім все таки пустили. Прикордонниця причепилася до одного з чоловіків, йому вже років так під 70 точно, і відправила на перевірку.

Прицьому документи забрали у водіїв. Коли ми простояли дві години, водій пішов просити щоб нас відпустили, а з пасажиром вже самі розбиралися. Але прикордонники сказали « Ти що юристом влаштувався, ми як захочем то і 6 годин будемо розбиратися». Десь ще через 1,5 години чоловіка таки відпустили, автобус знервований, купа жінок з малими дітьми, які не встигли на свої автобуси і тепер хоч під небом ночуй. Чоловік якого тримали прийшов і дуже засмученно і виправдовуючись розказав.

«Прикордоники зачепилися за два штампи в паспорті 2018 і 2019 років, я одразу попросив не затримувати автобус через мене, але вони проігнорували моє прохання, вони просто перевіряли незрозуміло що, і так нічого не пред’явивши відпустили» Весь автобус став казати, виходить вони просто хотіли познущатися над українцями, адже якщо щось не так з документами, людину лишають, а автобус відпускають.

А тут якась дивна ситуація вийшла, зате тепер половина жінок з дітьми запізнилися і незнають що робити😰 шукають готель серед ночі… таке якщо чесно у мене в перше…"

Наше видання зв'язалися з Олесею, вона розповіла що ситуація відбулась на кордоні КПП Чоп, наші митники і прикордонники все перевірили, і пропустили без жодних зауважень, а ось угорці......

- Просто нема слів, ми дуже довго чекали перед шлакбаумом, а потім вже на самому кордоні, 7 годин це занадто, я ще в такій ситуації не була, хоча цього року, мені довелось чимало поїздити, і перетинати кордони. - додала пані Олеся.

Нажаль таких ситуацій чимало, причини нам не відомі, надумовувати і писати жодних висновків ми не вправі, тож робіть висновки, і перед тим як їхати до ЄС, добре прозондуйте та перепитайте, яка ситуація на КПП.
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар