На Закарпатті запровадили зміни, пов’язані з відключенням світла

грудня 03 / 2022
На сайті Закарпаттяобленерго з’явилась інформація про деякі зміни, пов’язані з відключенням електроенергії в краї. З сайту обленерго зник графік погодинних відключень світла. Хоча закарпатці впродовж двох тижнів і так скаржились на те, що графіку відключень в краї не дотримують, а світла більшість часу нема.

Натомість тепер на сайті Закарпаттяобленерго з’явились черги графіків погодинних відключень. Всього їх є чотири: перша, друга, третя черги та додаткова черга погодинних відключень.

У них є лише три колонки: назви населених пунтів, назви вулиць та перелік об’єктів інфраструктури, де можуть вимикати електропостачання. Окремо вказані години можливих відключень у таблиці, яку опублікувало обленерго.


З чим пов’язані такі зміни – в обленерго поки не пояснили. У Закарпаттяобленерго зазначили, що 3 грудня в області будуть застосовувати три черги графіків погодинних відключень і додали таблицю.Водночас в обленерго додали, що фактичні години відключення та включення можуть бути змінені у випадку недотримання доведених граничних величин споживання електричної енергії споживачами Закарпатською областю. Інформацію про це обіцяють повідомляти на сайті Закарпаттяобленерго в реальному часі.
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар