Важливо! Можливість перетинання кордону громадянами України за внутрішніми паспортами продовжено

липня 04 / 2022
СИТУАЦІЯ У ПУНКТАХ ПРОПУСКУ НА ЗАХІДНОМУ КОРДОНІ

ℹ️ За добу 3 липня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули понад 83 тисячі осіб та понад 16 тисяч транспортних засобів.

⏪ З України минулої доби вибули більше 38 тисяч осіб. Майже 23 тисячі з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

⏩ До України за минулу добу майже 45 тисяч осіб, більше 41 тисячі з них – громадяни України.

🚛 Оформлено 41 вантажівку з гуманітарною допомогою.

☝️ НАГАДУЄМО, що відстежувати завантаженість пунктів пропуску для перетину кордону до ЄС і Молдови (у Чернівецькій області) можна на фейсбук-сторінці Західне регіо
нальне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон. Дані оновлюються кожні три години.

🪪 ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що пропуск осіб через державний кордон здійснюється уповноваженими службовими особами Державної прикордонної служби України за дійсними паспортними чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами.

👨‍👧 НАГОЛОШУЄМО, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється по закордонним паспортам відповідно до Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. N 57 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/57-95-%D0%BF#Text

⚠️ ВАЖЛИВО: зважаючи на ситуацію, що складається на території України під час воєнного стану, коли громадяни України не можуть швидко і вчасно оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт), можливість перетинання кордону громадянами України за внутрішніми паспортами продовжено.
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар