Інспектування робіт на пункті пропуску "Ужгород – Вишнє Нємецьке" буде комплексним і системним

січня 28 / 2022

На завершення візиту делегації Словацької Республіки голова Закарпатської ОДА Віктор Микита разом з іноземними партнерами відвідав КПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке» з української сторони.

«Розбудова прикордонної інфраструктури обох країн одночасно та системно – основне питання, яке обговорили під час виїзної наради.

Ми спрямовуватимемо всі сили на покращення та реконструкцію нашого пасажирського напрямку, словацька сторона своєю чергою працюватиме над розбудовою й розширенням вантажного термінала», — підкреслив Віктор Микита.

За його словами, для під’їздів до КПП наші сусіди в перспективі після усіх домовленостей та узгоджень можуть добудувати автомагістраль D1, а Закарпаття в цей час у межах ініціативи Глави держави «Велике будівництво» відремонтує дорогу М-08 обхід Ужгорода – КПП «Ужгород».

Окрім цього, щоб уникнути в майбутньому скупчення транспортних засобів перед пунктом пропуску розробляють план для облаштування територій перед КПП для зручного та організованого очікування.

«Завдання: завершити довгобуд і не допустити подібного на будь-якому етапі.

Питання реалізації проєкту з оптимізації КПП перебуває під особистим контролем, тому інспектування буде комплексним й системним до завершення робіт», — підкреслив Віктор Микита.
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар