Очільник області відреагував на скандал, який розгорівся на Рахівщині

січня 22 / 2022


Голова Закарпатської ОДА Віктор Микита відреагував на скандальне відео, яке зняли у школі в селі Верхнє Водяне, що на Рахівщині. Нагадаємо, на ньому вчителька під час уроку ображала та била учня, який не міг виканати завдання з математики.

"Стосовно інциденту, який трапився у школі в селі Верхнє Водяне Великобичківської громади на Рахівщині, де вчитель застосував до дитини фізичну силу та морально-психологічний тиск. Така поведінка педагога є неприпустимою незалежно від обставин", – зазначив голова ОДА.


Читайте також:
Голова Закарпатської ОДА озвучив невтішну заяву


"Дав окреме доручення невідкладно провести розслідування цього випадку для з’ясування усіх обставин", – заявив Віктор Микита.


До розслідування залучені представники департаменту і освіти науки, молоді та спорту облдержадміністрації, Рахівської РДА, Великобичківської територіальної громади, працівники правоохоронних органів, соціальні служби тощо.

"Триває робота з батьками дитини та адміністрацією навчального закладу. Жодних компромісів та винятків щодо випадків насилля до дітей не буде. Ситуацію тримаю на особистому контролі", – підсумував очільник Закарпаття.
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар