Водіям доведеться об'їжджати: Поліція надала перелік доріг, які підтоплені паводком

січня 05 / 2022Сьогодні, 5 січня, на Закарпатті, через погіршення погодних умов виникли підтоплення на деяких ділянках автошляхів області та дворогосподарств краян. Наразі така ситуація спостерігається у Тячівському та Берегівському районах, де через підвищення рівня води, водойми вийшли з берегів.
Так, у селі Лази Тячівського району відбулося підтоплення автомобільної дороги сполученням «Лази-Тячів», а також підтоплено близько 40 дворогосподарств жителів району.
Разом із рятівниками, поліцейські надають тячівцям необхідну допомогу. На місці працюють також співробітники Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса.
Крім цього, уночі, під час патрулювання, поліцейські групи реагування патрульної поліції Виноградова виявили підтоплення автошляху «Великі Ком’яти-Шаланки», де з берегів вийшла річка Боржава. У жодному з цим випадків потерпілих немає.
Для того, щоб контролювати ситуацію, убезпечити закарпатців від наслідків можливого підтоплення, на автодорогах краю посилено патрулювання поліцейських та обмежено рух автотранспорту.
Правоохоронці проводять роз’яснювальну роботу із жителями краю та закликають тимчасово утриматися від поїздок даними ділянками доріг.

Також на автодорозі з частковим підтопленням між селами Вільхівка та Гребля для контролю безпеки посилено патрулюють поліцейські Іршави.
Крім того, водіям варто звернути увагу на ділянку дороги місцевого значення в селі Майдан, що на Міжгірщині. Через підтоплення там обірвалася опорна стінка дорожнього полотна.
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар