Мінімізувати ризики на гірськолижних курортах критично важливо

грудня 17 / 2021

Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк за дорученням Віктора Микити, очільника Закарпаття, провів планову практичну конференцію з питань безпеки туристів на гірськолижних курортах Боржавського хребта.

«Щороку гори забирають життя людей. Зараз вже маємо втрати, тож мінімізувати ці ризики на майбутнє критично важливо», — наголосив Ігор Шинкарюк.

За його словами, разом із представниками управління туризму та курортів облдержадміністрації, Головного управління ДСНС України у Закарпатській області та Управління Держпраці порушили проблемні питання, які потребують невідкладного реагування. До конференції також долучилися представники Пилипецької громади, готелів, розташованих поруч із гірськолижними витягами, власники туристичного спорядження, яке надається в оренду, та інші.

Під час дискусії обговорили обслуговування центральної дороги Пилипець – Шипіт, правила використання снігоходів та іншої техніки у межах гірськолижних схилів.

Окрім цього, актуальним також було питання стабілізації енергопостачання для унеможливлення зупинки канатних витягів.

Як зазначив Ігор Шинкарюк, зосередили увагу і на необхідності підвищення заходів із забезпечення громадського порядку у зв’язку зі збільшенням туристичного потоку та дотримання протиепідемічних заходів у період пандемії COVID-19.

«Порушені питання починаємо вирішувати невідкладно. Сезон розпочався, тож і реагувати потрібно оперативно.

Дякуємо колегам за участь та пропозиції», — підкреслив Ігор Шинкарюк.
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар