Найбільші річки Закарпаття — Тиса та Латориця захаращують береги європейських країн (відео)

грудня 08 / 2021

Українці засмічують не лише свій дім, а й сусіда. Найбільші річки Закарпаття — Тиса та Латориця захаращують береги європейських країн.

Щодня лише за 1 хвилину українськими водними потоками на територію цих країн потрапляє від 30 до 50 пластикових пляшок. Європейці вже третій рік скаржаться на нас. Поки ще усно. Купа пластику, пакетів та різного роду сміття – все це «прикрашає» береги річки Латориця. В наслідок опадів вода у водоймах збирає весь мотлох з берегів та несе далі течією.

Все це завдає неабиякої шкоди довкіллю.Все це сміття наслідок людських дій. Стихійні звалища, які виникають через небажання населення викидати відходи у призначені для цього місця і стають наслідком засмічення водойм.Водойми Закарпаття під час повеней заповнюються сміттям і відносять його до сусідніх країн – Румунії, Угорщини і Словаччини.

Запорукою чистоти біля берегів закарпатці вбачають штрафи.У воді, крім пет-пляшок, каністри, взуття, тара з-під побутової хімії. Сусідні країни щороку виловлюють із наших річок тисячі кубометрів сміття. Поважайте природу, не засмічуйте водойми! Навчайте своїх дітей власним прикладом раціональному поводженню з відходами, пояснюйте старшому поколінню, що засмічення водойм та їх берегів у наш час – це недбальство про нащадків!

Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар