Платити будуть набагато менше: Виплати безробітним на Закарпатті (відео)

вересня 22 / 2021


Багатьом непрацюючим громадянам, які стоять на обліку в центрі зайнятості та мають право отримувати допомогу, треба бути готовими до значного зниження розміру виплат. Це випливає з нового законопроекту.

Опісля втрати місця працевлаштування люди звертаються до центру зайнятості, де їм шукають роботу. Весь час, що шукач роботи перебуває на обліку в центрі, він отримує допомогу від держави. Термін виплат визначається в залежності від стажу та ряду інших причин.Розмір виплат регулюється і в залежності від посади , на якій перебуває особа. Також важливу роль відіграє стаття, по якій звільнили людину.

З січня наступного року в силу вступає закон, що вносить корективи у виплати по безробіттю. Як зазначає пані Алла, зміни по виплатам будуть суттєвими. Найбільше вони торкнулися осіб молодого віку, а саме від 18 до 25 років.

Також пані Алла розповіла, в чому саме будуть полягати зміни, передбачені законопроектом. Тож даний проєкт в певній мірі захистить права українців та забезпечить більш вірогідні шанси працевлаштуватися громадянам нашої держави.
Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...


Залишити Коментар