У рамках «Великого будівництва» відновлюють ділянку дороги М-06 в Ужгородському районі

червня 22 / 2021

Урамках програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» продовжується ремонт головного міжнародного маршруту Закарпаття – траси М-06 Київ – Чоп. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

«Згідно з даними Служби автомобільних доріг у Закарпатській області цьогоріч запланували провести ремонт більше 10 ділянок у межах поточного середнього та капітального ремонту. Крім того, є ціль привести весь маршрут до стандартів І-ї категорії (розділювальна смуга і 2–4 смуги для руху в одному напрямку, протяжність усього 2,2 тис. км або 1,3 % від протяжності доріг з твердим покриттям).

Зараз проводяться ремонтні роботи по відновленню дорожнього покриття на ділянці між селами Холмок і Ратівці на Ужгородщині», - прокоментував Мирослав Білецький.

Капітально М-06 ремонтували ще у середині 2000-х, з того часу здійснювався ямковий ремонт. У межах «Великого будівництва» відновлення автошляху стартувало у 2020 році.

Через Закарпаття проходить 134 км дороги М-06: від Латірського перевалу, Нижніх Воріт, через Абранський перевал на Сваляву, Чинадієво, Мукачево, Ужгород і до Євросоюзу.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...Залишити Коментар