Міжнародне свідоцтво про вакцинацію: Європейські стандарти (відео)

червня 18 / 2021

Той, хто отримав дві дози вакцини проти COVID-19, може отримати міжнародне свідоцтво про вакцинацію – документ, в якому міститься інформація про зроблене щеплення і який відповідає міжнародним медико-санітарним нормам. Щоб виїхати за кордон наразі українці мають надати відповідне підтвердження того, що вони вже вакцинувалися, або мають антитіла від коронавірусу.

Зокрема, один із таких документів – це міжнародне свідоцтво про вакцинацію. Повністю вакцинованим особам документ видається лише у паперовій формі, повідомляють у Міністерстві охорони здоров’я. Для того щоб отримати таке свідоцтво треба звернутися до сімейного лікаря. Поки що такий український документ точно визнаний в Угорщині, та вже зовсім скоро вступлять в дію ковідні паспорти, які визнані у ЄС.

Загалом, останнім часом люди почали більш масово щеплюватись, і довіряти тим вакцинам, які наразі є в наявності. Міжнародне свідоцтво про щеплення заповнюється англійською, а також українською мовами і дійсний протягом 1 року з можливістю продовження. Люди, яким протипоказане щеплення проти коронавірусу через стан їхнього здоров’я, замість свідоцтва отримають письмове пояснення, яке також буде перекладено на англійську мову.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...Залишити Коментар