На Закарпатті "відловлювали" нелегальних перевізників
Так звані нелегальні перевізники з переходом у жовту зону і послабленням карантинних вимог у Закарпатті активізувалися. З метою більш жорсткого контролю пасажирських перевезень у краї представники Укртрансбезпеки, Національної поліції, Патрульної поліції, податкової служби та департаменту інфраструктури Закарпатської ОДА проводять спільні відпрацювання. До одного з рейдів долучилася і наша знімальна група.
Шоста ранку – а представники Укртансбезпеки та Патрульної поліції вже на виїзді. Спільний рейд цього разу біля села Дубрівка, що на трасі Київ –Чоп практично посередині між Ужгородом і Мукачевом. Мета – перевірка відповідності чинному законодавству пасажирських перевезень у Закарпатті.
Ось і перші автобуси. Щоправда, не всі водії відкриті до спілкування. Майже два десятка спільних рейдів провели протягом останніх 10 днів. У результаті понад 60 складених постанов за порушення. Штрафи за які коливаються від 17 тисяч до 34 тисяч гривень.
Аби легально здійснювати пасажирські перевезення, в Україні законодавчо встановлені вимоги. Перш за все фізична або юридична особа має мати пакет дозвільних документів. Пасажир, у свою чергу, повинен мати квиток- документ, де вказано маршрут, графік вибуття-прибуття, вартість та обов’язкова мінімальна страховка на суму 10200 гривень, що не гарантує нелегальний перевізник.Врешті, вам вирішувати, послугами якого перевізника скористатися!