На Рахівщині всі директори шкіл будуть зміненими?

травня 18 / 2021


Оголошення про конкурс на заміщення посад директорів шкільних закладів оприлюднила Великобичківська громада на своїй сторінці у Фейсбук.

У повідомленні йдеться, що відділ освіти, культури, молоді та спорту Великобичківської селищної ради оголошує проведення конкурсу на заміщення восьми вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти.

Нових освітян Великого Бичкова шукають для:
1️. Великобичківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1

2️. Великобичківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2

3️. Водицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1

4️. Косівсько-Полянський ЗЗСО І-ІІ ступенів №2

5️. Лужанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

6️. Плаюцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів

7️. Росішківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

8️. Стримбівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Також, Великобичківська ТГ виставили кваліфікаційні вимоги щодо кандидатів на заміщення вакантних посад, зокрема, йдеться про шість пунктів.

Серед громадянства, вищої освіти, стаж роботи їм потрібні директори із організаторськими здібностями, високими моральними якостями та врівноважених. Адже останній пункт – це фізичний і психічний стан який не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Вказують у оголошені й перелік документів, яких хочуть бачити від кандидата аж 12. Цікаво, що на подачу пакету документів у Великобічківській ТГ вирішили виділити один місяць (з 17.05 по 15.06.2021 р.).

Варто зауважити

Чи не всі директори Рахівського району можуть бути зміненими, адже головною причиною є перехід всіх навчальних закладів до комунальної власності територіальних громад. Припускаємо, що зміна власника може передбачати й реорганізацію, а це зміни директора та затвердження нового штатного розпису та інше.
Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...Залишити Коментар