Звернення до мешканців Виноградівської міської територіальної громади

лютого 26 / 2021

Виноградівська міська рада в черговий раз звертається до всіх мешканців нашої територіальної громади, яка разом із цілою Закарпатською областю має “помаранчевий” рівень епідемічної небезпеки.

Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 26 лютого залишається бути загрозливою. Захворюваність росте, зокрема, Виноградівщина має 47 осіб за добу (всього – 3285 осіб).

У цій критичній ситуації ми занепокоєні загальним настроєм безпечності деяких наших громадян — не всі носять захисні маски, не всі дотримуються соціальної дистанції. Багато хто легковажно сприймає ці запобіжні заходи і нехтує встановленими протиепідемічними правилами та способами індивідуального захисту.

Вкотре звертаємось до всіх мешканців, керівників підприємств, установ, організацій та закладів, незалежно від форм власності та господарювання: самим дотримуватись і вимагати від інших відвідувачів додержання цих простих правил і не ставити під загрозу своє здоров’я та здоров’я інших!

Висловлюємо вдячність всім, хто сумлінно дотримується вимог карантину!

Звісно: введення карантинних заходів принесло масу незручностей та фінансових втрат. Ми розуміємо, що всі втомились від карантинних обмежень, всі хочуть повернутись до звичного ритму життя. Але тільки об’єднавши зусилля та з неухильним дотриманням карантинних вимог нам вдасться перервати ланцюг передачі хвороби та не потрапити до «червоної» зони!

Бажаємо всім здоров’я!

Виноградівська міська рада
Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...Залишити Коментар