В Закарпатській ОДА обговорили пропозиції щодо електронної черги перетину кордону

січня 23 / 2021

У п’ятницю, 22 січня, в Закарпатській ОДА в режимі відеоконференції відбулося публічне громадське обговорення Проєкту постанови Кабінету Міністрів України "Питання реалізації пілотного проекту організації управління чергами автотранспорту перед міжнародними автомобільними пунктами пропуску "Електронна черга перетину кордону”.

Голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков привітав учасників обговорення.

"Сьогоднішня зустріч є одним з етапів реалізації пілотного Проєкту ініційованого Закарпатською ОДА, який спрямований на вирішення болючого для нас питання – черг перед автомобільними пунктами пропуску. Проєкт був розроблений на виконання доручень Президента України та Прем’єр-міністра України. Ми вдячні за отримання зауважень від таких базових інституцій суспільства як АсМАП України, Федерації роботодавців України, ТПП України, Європейської Бізнес Асоціації. Нам важлива ваша думка і хочу відзначити, що левова частина зауважень вже врахована. Сподіваюсь, що після сьогоднішньої дискусії ми досягнемо повного порозуміння і здобудемо у вашій особі всебічну підтримку".

В.о. голови Закарпатської митниці Державної митної служби України Микола Ясевич озвучив ряд зауважень, які надійшли від різних інституцій.

Так у процесі переговорів дійшли згоди, що плата за сервіс буде визначатися за домовленістю. Вона буде різною для кожної сервісної зони. Таким чином враховано повною мірою зауваження Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України, Європейської Бізнес Асоціації, Федерації роботодавців України, Торгово-промислової палати.

Процедура прийняття постанови Кабінетом Міністрів України триває. За планом електронна черга мала б запрацювати вже в серпні цього року.

Участь в обговоренні взяли: голова Закарпатської ОДА А.Полосков, начальник управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва ОДА Р.Хайнас, в.о. голови Закарпатської митниці Державної митної служби України М.Ясевич, керівники підприємств, перевізники, виконавчий директор ГО "Європа без бар’єрів”, член міжвідомчої групи високого рівня з інтегрованого управління кордонами І.Сушко; президент АсМАП України Л.Костюченко, голова організації роботодавців "Обласна федерація роботодавців Закарпаття В.Панов, генеральний директор ТОВ "ЗакарпатЄвроТранс” І.Романюк.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...Залишити Коментар