На кордоні зі Словаччиною працюватиме один пункт пропуску – «Ужгород-Вишнє Нємецке»

листопада 10 / 2020
Чопський прикордонний загін поінформував Закарпатську ОДА, що від Прикордонного уповноваженого Словацької Республіки надійшов лист, в якому було повідомлено: відповідно до розвитку епідеміологічної ситуації, в Словацькій Республіці і в Україні та на підставі Указу Управління охорони здоров’я Словацької Республіки було внесено доповнення в законодавство Словацької Республіки стосовно умов в’їзду на територію Словацької Республіки.

Так, з 09:00 київського часу (08:00 середньоєвропейського часу) 9.11.2020 року, до особливого розпорядження, закрито пункт пропуску “Малі Селменці-Вельке Селменце”. Особи, які подорожують в пішому порядку зможуть перетнути державний кордон лише через пункт пропуску “Вишнє Нємецьке”.

Пункт пропуску «Вишнє Нємецке» працюватиме із 08:00 до 20:00 години за київським часом (з 07:00-19:00 години (СЄЧ). Потрапити до Словаччини зможуть лише особи, які проживають на території Словацької Республіки – є громадянами Словацької республіки або мають посвідку на проживання. Одночасно, ці особи, під час в’їзду зобов’язані пройти «антигенний» тест та підлягають самоізоляції. На п’ятий день перебування на самоізоляції дані особи повинні зробити ПЛР тест за місцем перебування.

Громадяни інших країн мають право перетинати словацько-український кордон цілодобово на в’їзд в Словацьку Республіку виключно з метою транзиту через територію Словацької Республіки.

У КПП “Убля” пропуск осіб на в’їзд в Словацьку Республіку буде здійснюватися на автомобілях вагою до 3,5 т., лише з метою транзиту територією Словацької Республіки.

«Антигенний тест» не проводитимуть особам, які проїжджають територію Словацької Республіки транзитом.

Вантажний транспорт на в’їзд та виїзд зі Словацької Республіки курсуватиме без обмежень.

Також прикордонники звернулися до керівника області допомогти із організацією перевезення громадян, які планували перейти кордон пішки.

Зокрема, у зверненні йдеться: «Враховуючи той факт, що в міжнародному пункті пропуску “Ужгород” здійснюється виключно автомобільне сполучення та з метою забезпечення пропуску через державний кордон громадян України, які повертаються додому пішки, прошу Вас розглянути питання щодо виділення транспортного засобу (автобусу) з 09 листопада 2020 року, який буде здійснювати переміщення вищевказаних осіб в межах міжнародного пункту пропуску через державний кордон “Вишнє Немецьке – Ужгород”.»

Олексій Петров звернувся до управління ДСНС у Закарпатській області, яке у свою чергу 10 листопада надала один автобус для перевезення громадян України у пункті пропуску «Ужгород», інформує Закарпатська ОДА.
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар