Представників, 16 лікарень з області, які визначені для надання меддопомоги хворим на COVID-19, збирали в ОДА

жовтня 16 / 2020
У четвер, 15 жовтня, в.о. голови Закарпатської ОДА Олег Коцюба зустрівся з керівниками 16 закладів охорони здоров’я області, які визначені для надання меддопомоги хворим на COVID-19.

Враховуючи, що епідемічна ситуація на Закарпатті в цілому є не стабільною, а в багатьох районах, навіть, погіршилася, розглянули питання щодо розширення ліжкового фонду з кисневим супроводом.

Олег Коцюба повідомив, що вимогою Кабміну та Міністерства охорони здоров’я визначений індикативний показник, щоб наших 16 закладах, 30 % ліжок було виділено для хворих на СOVID-19.

Крім того, до кінця жовтня ці 30 % ліжок мають бути на 80% забезпечені кисневим супроводом. Тобто, якщо на сьогодні в області є 1134 ліжка, то сьогодні вони мають збільшитися ще на 431 ліжко, розповів в.о. голови Закарпатської ОДА.

Разом з тим, Олег Коцюба повідомив, що Кабміном видано Постанову від 09.10.2020 «Про виділення коштів для забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2». Закарпаттю виділено майже 30 млн грн.

На нараді йшлося й про механізм госпіталізації хворих на COVID-19.

Вирішено, що пацієнт не має направлятися в лікарню лише того району, на території, якого він проживає. Де є вільне місце в закладі, визначеному під COVID-19, туди мають й доправляти хворого з дотриманням 60-хвилинного довозу швидкою меддопомогою.

На зустрічі обласна влада сказала, що у разі збільшення хворих на сезонні захворювання, до прикладу на ГРВІ, пацієнтів з діагнозом коронавірусної інфекції направлятимуть в окремі створені госпіталі, де лікуватимуть виключно хворих на COVID-19.
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар