22-річного хлопця з Мукачівського району оголосили в розшук

жовтня 16 / 2020

За погодження Рахівського відділу Тячівської місцевої прокуратури 22-річному мешканцю Мукачівського району повідомлено про підозру у викраденні чужого майна з проникненням у житло (ч. 3 ст. 185 КК України).

Наразі слідством встановлена причетність особи до трьох крадіжок, вчинених на території смт. Великий Бичків Рахівського району за останній місяць. У всіх випадках підозрюваний використовував одну й ту ж саму схему: проникав у помешкання під приводом збору коштів на операцію своїй хворій дитині. З’ясувавши, що власників у будинку немає, викрадав гроші, ювелірні прикраси та зникав із місця події.
Так, з одного дворогосподарства зловмисник виніс 13 тис. грн, а минулого тижня викрав 180 тис. грн. Частину незаконно здобутого майна знайдено за місцем проживання близьких підозрюваного на Мукачівщині. До суду подано клопотання, погоджене прокуратурою, про накладення арешту на виявлені кошти та прикраси.

"Самого ж закарпатця оголошено в розшук, встановлюється його причетність до інших злочинів, скоєних на території області", – зазначили в пресслужбі Закарпатської обласної прокуратури. Триває досудове розслідування, яке здійснюють слідчі місцевого відділення поліції під процесуальним керівництвом Рахівського відділу Тячівської місцевої прокуратури.
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар