На Закарпатті люди в масках стріляли та затримували терористів (фото)

жовтня 09 / 2020
У п’ятницю, 9 жовтня, в Ужгороді відбулися тактико-спеціальні антитерористичні навчання.

Підрозділи суб’єктів боротьби з тероризмом відпрацьовували заходи із припинення умовного терористичного акту в Закарпатському апеляційному суді.

За легендою навчань група умовних терористів захопила і замінувала суд. «Злочинці» взяли у заручники учасників судового процесу, які перебували в будівлі, і вимагали звільнити з ізолятора тимчасового тримання свого спільника.

До заходів із протидії терористичній загрозі Координаційна група Антитерористичного центру залучила підрозділи СБУ, Збройних Сил, Нацгвардії, Нацполіції, Державної прикордонної та надзвичайної служб, Держспецзв’язку, Служби судової охорони, представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Антитерористичні заходи проходили у кілька етапів: після завершення переговорів, розпочалася активна фаза. Завдяки злагодженим діям силовиків «терористів» було затримано, заручників звільнено, а макети вибухових пристроїв знешкоджено.

Координаційна група ретельно проаналізувала всі складові спецоперації, відзначивши ефективність задіяних сил і засобів. За підсумками навчань, розроблено рекомендації з вдосконалення алгоритму дій підрозділів, задіяних в антитерористичних заходах.

Олег Коцюба, перший заступник голови Закарпатської ОДА:

«Навчання, яке ми зараз проводимо, дуже важливе й надає нам можливості ще раз перевірити дієвість алгоритмів здійснення превентивних заходів з протидії терористичній діяльності, підвищити рівень взаємодії всіх суб‘єктів боротьби з тероризмом. Це набуває особливого значення напередодні проведення місцевих виборів, оскільки ми повинні бути впевнені у готовності управляти ризиками та належним чином реагувати на терористичні виклики».


Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар